BBL-TR

Join the forum, it's quick and easy

BBL-TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Site Artık Benim Olmuştur Bilginize.. DwYaNe WaDe

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

NBA|Pistons'ta Summers Rüzgarı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1NBA|Pistons'ta Summers Rüzgarı Empty NBA|Pistons'ta Summers Rüzgarı Paz Tem. 12, 2009 9:26 am

_Kobe_Lebron_

_Kobe_Lebron_
Admin
Admin

Detroit Pistons'ta DaJuan Summers rüzgarı esmeye başladı. Pistons'ın 2. tur 5. sıra seçimi olan DaJuan Summers'a, organizasyondan övgüler yağıyor.

Pistons'ın asistan koçluğunu yapan ve ayrıca yaz liginde takımın başında olan Darrell Walker, Summers'a övgüler yağdırırken, ''Şuan NBA'e hazır durumda.'' dedi. 15. sıra seçimi Daye'dan daha fazla adından söz ettiren Summers, oynadığı oyunla Pistons heyetinin gözüne girmeyi başardı.

Bu seneki draftta ilk turda seçilmesi beklenen ancak sürpriz bir şekilde 2. turda seçilen Summers da yaptığı açıklamada ''Açıkçası draft gecesi bu kadar geriden seçilmeyi beklemiyordum. Daha yukardan seçilmeyi hak ediyordum. Ancak şuan tam istediğim yerdeyim ve oynamak için iyi bir organizasyondayım.'' dedi.

DaJuan Summers, yaz liginde oynadığı ilk 2 maç sonunda 21.5 sayı-6.5 ribaunt-1.5 top çalma ortalaması yakalarken %40 üç sayı ve %50 şut isabetiyle oynuyor.

nbaturka

http://www.meganba.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]