BBL-TR

Join the forum, it's quick and easy

BBL-TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Site Artık Benim Olmuştur Bilginize.. DwYaNe WaDe

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

TBBL|Özdemir Önemli Açıklamalarda Bulundu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

_Kobe_Lebron_

_Kobe_Lebron_
Admin
Admin

Özdemir, kulüp binasında yaptığı basın toplantısında, geçen hafta misafir ettikleri Beşiktaş Cola Turka karşısında alınan 83-76'lık skorla galip gelmenin camia olarak mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Beşiktaş Cola Turka ile ligin ilk yarısında oynadıkları ve 6 sayı farkla kaybettikleri karşılaşmanın rövanşında 7 sayı farkla kazanarak ikili averajda da avantajlı konuma geçtiklerini ifade eden Özdemir, ''Beşiktaş Cola Turka karşısında alınan galibiyet ile büyük mutluluk yaşadık. Güzel bir maç oldu. Bu karşılaşmanın gerçek kahramanları taraftarlarımızdır'' dedi.

Ligde ikinci sırada yer aldıklarını ve bu konumu korumak için çaba göstereceklerini de belirten Özdemir, ''Bu haftayı bay geçtikten sonra önümüzdeki hafta Ceyhan Belediyesi'ni konuk edeceğiz. Bu haftayı oyuncularımız izinli geçirecekler. Hafta başından itibaren de bu maçın hazırlıklarına başlayacaklar'' diye konuştu.

-ANTRENÖRÜN İSTİFASI-
Özdemir, Beşitaş Cola Turka maçının ardından basın toplantısı düzenleyen ve çeşitli gerekçelerle istifa ettiğini açıklayan antrenör Cantuğ Keskindemir'in istifa dilekçesinin yönetim kuruluna ulaşmadığını ifade etti.

Samsun kamuoyunu yakından ilgilendiren bu konu hakkında kendilerine gelen her hangi bir dilekçenin söz konusu olmadığını açıklayan Özdemir, ''Hocamızın bu durumu tamamen duygusal olarak yaptığı bir davranış olarak değerlendiriyoruz. Kendisine Galatasaray takımından da bir teklif geldiği doğrudur. Bu teklif insanların kafasını karıştırmaktadır. Ancak kesinlikle ne Galatasaray ne de bir başka takımla anlaşma yapma gibi bir düşüncesi olduğunu düşünmüyoruz'' dedi.

Takımın başarısında emeği geçen kişilerin başında da antrenör Keskindemir'in geldiğini ifade eden Özdemir, şunları kaydetti:
''Yönetim kurulu olarak hocamızın sonuna kadar arkasındayız. Hocamızın haklı olarak gösterdiği bu tepki, Samsun basketbolunun geldiği konum karşısında hiçbir yerden destek bulunamayışından kaynaklanmaktadır. Cantuğ hocamız olsun, yönetim kurulumuz olsun, istediğimiz destekler nedeniyle çeşitli tepkilerle karşılaşıldı. Bunun sonunda da hocamız fevri bir çıkış yapmıştır. Hocamızı bu kararı karşısında ikna edeceğimize inanıyoruz. Yönetim kurulu olarak sonuna kadar hocamızın arkasında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.''

Kaynak=Ajansspor.com

http://www.meganba.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]